Propozice ke starším soutěžím organizovaných AŠSK ČR



PŘEHLED PROPOZIC VE ŠKOLNÍM ROCE 2008-2009

NÁZEV AKCE MÍSTO
KONÁNÍ
DATUM
KONÁNÍ
KE STAŽENÍ
Krajské kolo v silniční cyklistice ZŠVelké Heraltice13.6.2009 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu smíšených družstev ZŠOdry5.6.2009 STAHUJ
Krajské finále Poháru rozhlasu ZŠOpava2.6.2009 STAHUJ
Krajské finále v přespolním běhu ZŠ a SŠOtice27.5.2009 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu ZŠOpava27.5.2009 STAHUJ
Krajské finále v atletickým čtyřboji ZŠOpava26.5.2009 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbale chlapců ZŠOstrava21.5.2009 STAHUJ
Krajské finále McDonald´s Cup 08/09Ostrava19.5.2009 STAHUJ ČASÁK
Krajský pohár ve čtyřboji atletických přípravek ZŠOpava14.5.2009 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu dívek ZŠOrlová-Lutyně14.5.2009 STAHUJ
Krajské finále - Preventan Cup - vybíjená ZŠOstrava12.5.2009 STAHUJ
Krajské finále - Preventan Cup - vybíjená dívek ZŠČeský Těšín12.5.2009 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek ZŠOstrava11.5.2009 STAHUJ
Krajské kolo ve futsalu chlapců SŠFrýdek-Místek30.4.2009 STAHUJ
Krajské finále ve volejbale dívek SŠNový Jičín30.4.2009 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců ZŠNový Jičín23.4.2009 STAHUJ
Republikové finále Poháru
AŠSK ČR "O nejlepší poh. skladbu" ZŠ a SŠ
Opava 22.a 23.4.2009 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu chlapců SŠFrýdek-Místek16.4.2009 STAHUJ
Krajské finále Nestlé basketbalu chlapců ZŠOpava16.4.2009 STAHUJ
PŘIHLÁŠKA
Krajské finále Nestlé basketbalu dívek ZŠOdry15.4.2009 STAHUJ
Krajské kolo "O nejlepší pohybovou skladbu" ZŠ a SŠHavířov3.4.2009 STAHUJ
PŘIHLÁŠKA
Krajské kolo v silovém čtyřboji ZŠ a SŠFrýdek-Místek1.4.2009 STAHUJ
Krajské kolo ve šplhu ZŠ a SŠFrýdek-Místek19.3.2009 STAHUJ
Krajské finále ve sportovní gymnastice chlapců a dívek ZŠ a SŠKrnov17.3.2009 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu SŠOpava17.2.2009 STAHUJ
Krajské kolo v házené SŠFrýdek-Místek10.2.2009 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek ZŠČeský Těšín28.1.2009 STAHUJ
Krajské kolo v házené ZŠFrýdek-Místek27.1.2009 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců ZŠKopřivnice20.1.2009 STAHUJ
Kvalifikace na RF v basketbalu SŠNový Jičín19.1.2009 STAHUJ
Krajské finále v halové kopané chlapců ZŠBílovec17.12.2008 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek SŠBílovec10.12.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve florbalu chlapců SŠOrlová-Lutyně10.12.2008 STAHUJ
Krajské kolo v plavání družstev ZŠKarviná9.12.2008 STAHUJ
Krajské kolo v plavání družstev SŠKarviná9.12.2008 STAHUJ
Krajské finále v košíkové dívek SŠČeský Těšín5.12.2008 STAHUJ
Krajské kolo v basketbalu chlapců SŠKrnov2.12.2008 STAHUJ
Teamgym junior pro ZŠ i SŠOpava27.11.2008 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu ZŠOpava25.11.2008 STAHUJ
Krajské kolo v přespolním běhu ZŠ a SŠFrýdek-Místek22.10.2008
Krajské finále Corny 2008Opava7.10.2008 STAHUJ
KARTA

PŘEHLED PROPOZIC VE ŠKOLNÍM ROCE 2007-2008

NÁZEV AKCE MÍSTO
KONÁNÍ
DATUM
KONÁNÍ
KE STAŽENÍ
Pohár rozhlasu 2008 Opava 11.6.2008 STAHUJ
Krajské finále - Preventan Cup, vybíjená dívek ZŠ Český Těšín 10.6.2008 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu smíšených družstev ZŠ Odry 3.6.2008 STAHUJ
Atletický čtyřboj pro ZŠ 2008 Opava 27.5.2008 STAHUJ
Krajské finále - Preventan Cup Ostrava 23.5.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbale dívek ZŠ Orlová-Lutyně 14.5.2008 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu ZŠ Opava 13.5.2008 STAHUJ
Krajské finále v orientačním běhu ZŠ a SŠ Opava 13.5.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbale chlapců ZŠ Ostrava 6.5.2008 STAHUJ
Krajské finále v kopané chlapců SŠ Nový Jičín 6.5.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve futsalu chlapců SŠ Frýdek-Místek 16.4.2008 STAHUJ
Krajské finále v Nestlé basketbalu dívek ZŠ Odry 15.4.2008 STAHUJ
Krajské finále v Nestlé basketbalu chlapců ZŠ Opava 15.4.2008 STAHUJ
Krajské finále Poháru AŠSK ČR ve sportovní gymnastice Krnov 8.4.2008 STAHUJ
Krajské kolo v silovém čtyřboji ZŠ a SŠ Frýdek-Místek 3.4.2008 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců ZŠOpava2.4.2008 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek ZŠOstrava2.4.2008 STAHUJ
Krajské finále v košíkové dívek SŠČeský Těšín1.4.2008 STAHUJ
Krajské kolo soutěže "O nejlepší pohybovou skladbu" Opava 28.3.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve šplhu ZŠ a SŠ Frýdek-Místek 19.3.2008 STAHUJ
Krajské kolo v besketbalu chlapců SŠ Krnov 18.3.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve florbale chlapců SŠ Havířov 13.2.2008 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenise ZŠ Opava 12.2.2008 STAHUJ
Krajské kolo v halovém fotbalu ZŠ Třinec 30.1.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve florbalu dívek Český Těšín 29.1.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ Kopřivnice 29.1.2008 STAHUJ
Krajské kolo ve florbalu ZŠ Paskov 28.1.2008 STAHUJ
Krajské kolo v házené ZŠ Frýdek Místek 17.1.2008 STAHUJ
Krajské finále v plavání družstev ZŠ Karviná 13.12.2007 STAHUJ
Krajské finále v plavání družstev SŠ Karviná 13.12.2007 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu dívek SŠ Nový Jičín 6.12.2007 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbale chlapců SŠ Opava 4.12.2007 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu SŠ Opava 13.11.2007 STAHUJ
Krajské finále soutěže TEAMGYM JUNIOR pro ZŠ a SŠ Opava 10.11.2007 STAHUJ
Krajské finále v přespolním běhu ZŠ Frenštát pod Radhoštěm 23.10.2007 STAHUJ
Krajské finále v přespolním běhu SŠ Frenštát pod Radhoštěm 23.10.2007 STAHUJ
Krajské finále Corny 2007 Opava 4.10.2007 STAHUJ
PŘÍLOHY
Počty účastníků ve sport. soutěžích ve školním roce 2007-2008     PŘEHLED
STARŠÍ AKCE
Krajské kolo ve vybíjené ZŠ Ostrava 11.6.2007 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu smíšených družstev ZŠ Odry 7.6.2007 STAHUJ
Krajské finále Poháru rozhlasu Frýdek-Místek 31.5.2007 STAHUJ
PŘIHLÁŠKA
Kvalifikace na RF v minifotbalu ZŠ Opava 25.5.2007 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu ZŠ Opava 17.5.2007 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu chlapců ZŠ Ostrava 17.5.2007 STAHUJ
Krajské kolo v házené ZŠ Frýdek-Místek 15.5.2007 STAHUJ
Krajské finále v odbíjené dívek ZŠ Orlová-Lutyně 14.5.2007 STAHUJ
Krajské kolo ve futsalu chlapců SŠ Frýdek-Místek 10.5.2007 STAHUJ
Krajské finále Nestlé basketbalu dívek a chlapců ZŠ Opava 2.5.2007 STAHUJ
Republikové finále Poháru
AŠSK ČR - Pohybové skladby
Opava 26.4.2007 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek ZŠ Ostrava-Poruba 25.4.2007 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců ZŠ Opava 20.4.2007 STAHUJ
Republikové finále Poháru
AŠSK ČR ve sportovní gymnastice
Krnov 12.-14.4.2007 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu chlapců SŠ Opava 12.4.2007 STAHUJ
Krajské kolo v silovém čtyřboji Bohumín 11.4.2007 STAHUJ
Krajské finále v odbíjené dívek SŠ Frýdek-Místek 4.4.2007 STAHUJ
Krajské kolo O nejlepší poh. skladbu Havířov 3.4.2007 STAHUJ
Republikové finále Poháru
AŠSK ČR ve šplhu SŠ
Frýdek-Místek 29.3.2007
30.3.2007
STAHUJ
Krajské kolo ve šplhu SŠ Frýdek-Místek 22.3.2007 STAHUJ
Krajské finále ve sportovní gymnastice ZŠ a SŠ Krnov 20.3.2007 STAHUJ
Krajské kolo v házené SŠ Frýdek-Místek 13.3.2007 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu SŠ Opava 27.2.2007 STAHUJ
Krajské finále v halové kopané chlapců ZŠ Bílovec 21.2.2007 STAHUJ
Krajské finále v klasickém lyžování ZŠ a SŠ Kurzovní chata 25.1.2007 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců ZŠ Kopřivnice 25.1.2007 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek ZŠ Český Těšín 25.1.2007 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek SŠ Kopřivnice 24.1.2007 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců SŠ Havířov 23.1.2007 STAHUJ
Krajské finále v házené ZŠ Kopřivnice 17.1.2007 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek SŠ Havířov 20.12.2006 STAHUJ
Krajské finále v plavání ZŠ Opava 14.12.2006 STAHUJ
Krajské finále v plavání SŠ Opava 14.12.2006 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců SŠ Krnov 13.12.2006 STAHUJ
Republikové finále Poháru AŠSK
TEAMGYM JUNIOR ZŠ a SŠ
Frýdek-Místek 8.a 9.
12.2006
STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu ZŠ Frýdlant n.O. 30.11.2006 STAHUJ
Krajské kolo v TEAMGYMU ZŠ a SŠ Opava 18.11.2006 STAHUJ
Krajské finále v přespolním běhu ZŠ a SŠ Břidličná 19.10.2006 STAHUJ
STAHUJ
Krajské finále v kopané chlapců SŠ Nový Jičín 18.10.2006 STAHUJ
Krajské finále v atletickém čtyřboji ZŠ Opava 10.10.2006 STAHUJ
Krajské finále Corny 2006 SŠ Opava 5.10.2006 STAHUJ
STAHUJ
Krajské kolo ve vybíjené ZŠ Ostrava-Poruba 12.6.2006 STAHUJ
Krajské finále v atletickém čtyřboji ZŠ Opava 6.6.2006 STAHUJ
Krajské finále Poháru rozhlasu 2006 ZŠ Frýdek-Místek 1.6.2006 STAHUJ
Krajské kolo v orientačním běhu ZŠ a SŠ Ostrava-Výškovice 24.5.2006 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu chlapců ZŠ Odry 24.5.2006 STAHUJ
Krajské finále v kopané chlapců SŠ Nový Jičín 18.5.2006 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu děvčat ZŠ Orlová-Lutyně 11.5.2006 STAHUJ
Krajské kolo AŠSK ve futsalu chlapců SŠ Frýdek-Místek 10.5.2006 STAHUJ
Rep. finále Poháru AŠSK ČR
O nejlepší poh. skladbu 2006 ZŠ a SŠ
Opava 27.4.2006 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek ZŠ Ostrava 20.4.2006 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců ZŠ Opava 20.4.2006 STAHUJ
Krajské kolo v silovém čtyřboji ZŠ a SŠ Frýdek-Místek 12.4.2006 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců SŠ Krnov 11.4.2006 STAHUJ
O nejlepší pohybovou skladbu Havířov 31.3.2006 STAHUJ
Krajské kolo v Poháru AŠSK
ve šplhu pro ZŠ a SŒ
Frýdek-Místek 16.3.2006 STAHUJ
Krajské kolo v házené ZŠ Frýdek-Místek 10.3.2006 STAHUJ
Porada předsedů okresních rad AŠSK Kopřivnice 2.3.2006 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců ZŠ Kopřivnice 2.3.2006 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenise ZŠ Opava 28.2.2006 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců SŠ Havířov 1.2.2006 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek SŠ Bílovec 1.2.2006 STAHUJ
Krajské kolo v šachu pro ZŠ a SŠ Frýdek-Místek 1.2.2006 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek ZŠ Český Těšín 19.1.2006 STAHUJ
Krajské finále v halové kopané chlapců ZŠ Bílovec 20.12.2005 STAHUJ
Krajské finále v plavání družstev SŠ Kopřivnice 15.12.2005 STAHUJ
Krajské finále v plavání družstev ZŠ Kopřivnice 15.12.2005 STAHUJ
Krajské kolo v házené chlapců SŠ Frýdek-Místek 13.12.2005 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu dívek SŠ Nový Jičín 8.12.2005 STAHUJ
Republikové finále ve
stolním tenisu SŠ
Kostelec n.O. 8.-10.12.05 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu chlapců SŠ Opava 6.12.2005 STAHUJ
Finále Poháru TEAMGYM ZŠ, SŠ Frýdek-Místek 1.-2.12.05 STAHUJ
Krajské kolo TEAMGYMU ZŠ, SŠ Frýdek-Místek 19.11.2005 STAHUJ
Krajské finále ve
stolním tenisu SŠ
Opava 15.11.2005 STAHUJ
Krajské kolo v
přespolním běhu SŠ
Bruntál 19.10.2005 STAHUJ
Krajské kolo v
přespolním běhu ZŠ
Bruntál 19.10.2005 STAHUJ
Krajské finále - Corny 2005 Opava 4.10.2005 STAHUJ
Krajské finále v
atletickém čtyřboji ZŠ
Opava 7.6.2005 STAHUJ
Krajské finále
Poháru rozhlasu 2005 ZŠ
Opava 1.6.2005 STAHUJ
Krajské finále ve
volejbalu chlapců ZŠ
D. Benešov 20.5.2005 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu ZŠ FC D.Benešov 17.5.2005 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu dívek ZŠ Gymnázium Orlová 16.5.2005 STAHUJ
Krajské finále futsalu chlapců SŠ Hala Kopřivnice 4.5.2005 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu dívek SŠ Hala ZŠ Bílovec 27.4.2005 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbale chlapců SŠ ISŠ-COP,
ZŠ E. Beneše Opava
27.4.2005 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu děvčat ZŠ ZŠ Spartakovců 1153,
Ostrava-Poruba
26.4.2005 STAHUJ
Pohár v silovém víceboji chlapců SŠ Gymnázium, SOŠ
Bohumín
22.-
23.4.2005
STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců ZŠ ZŠ Mařádkova
Opava
19.4.2005 STAHUJ
Reg. kolo v silovém víceboji
chlapců a dívek SŠ
Gymnázium, SOŠ
Bohumín
12.4.2005 STAHUJ
O nejlepší pohybovou skladbu pro ZŠ i SŠ ZŠ K. Světlé,
Havířov
8.4.2005 STAHUJ
Krajské finále ve spor. gymnastice ZŠ i SŠ Tělocvičny SŠ Krnov 22.3.2005 STAHUJ
Pohár AŠSK ČR ve šplhu pro SŠ Frýdek - Místek 16.3.2005 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek SŠ Gymnázium Bílovec 23.2.2005 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců SŠ ZŠ Bílovec, Komenského 23.2.2005 STAHUJ
Kvalifikace na RF v házené pro ZŠ Hala DHK Zory Olomouc 15.2.2005 STAHUJ
Krajské kolo - Přebor škol v šachu
pro ZŠ i SŠ
DDM Frýdek-Místek 3.2.2005 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců ZŠ Hala u ZŠ
E. Zátopka Kopř.
2.2.2005 STAHUJ
Kvalifikace na RF v besketbalu SŠ Hala UP Olomouc 21.1.2005 STAHUJ
Kraj. finále ve florbalu dívek ZŠ Gymnázium Český Těšín 19.1.2005 STAHUJ
Kraj. kolo v házené chlapců ZŠ Sport. hala 6. ZŠ FM 12.1.2005 STAHUJ
Kraj. finále v halové kopané chlapců ZŠ Hala ZŠ Bílovec 11.1.2005 STAHUJ
Kraj. finále košíkové dívek SŠ hala Gymnázia
Orlová - Lutyně
7.12.2004 STAHUJ