Propozice ke starším soutěžím organizovaných AŠSK ČR



PŘEHLED PROPOZIC VE ŠKOLNÍM ROCE 2009-2010

NÁZEV AKCE MÍSTO
KONÁNÍ
DATUM
KONÁNÍ
KE STAŽENÍ
5. závod Krajského poháru atletických přípravekOpava12.6.10 STAHUJ
Krajské finále Odznaku všestrannosti olymp. vítězů pro ZŠOpava10.6.10 STAHUJ
Krajské finále v atletickém čtyřboji ZŠOpava3.6.10 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu smíšených družstev ZŠOdry2.6.10 STAHUJ
Krajské finále ve vybíjené dívek 4.-5. tříd ZŠOstrava1.6.2010 STAHUJ
Kvalifikace na republikové finále v minifotbalu ZŠOpava28.5.2010 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu hochů ZŠOstrava26.5.2010 STAHUJ
Krajské finále ve vybíjené ZŠ (otevřená kat.)Frýdek-Místek26.5.2010 STAHUJ
Krajské finále Poháru rozhlasu ZŠOpava25.5.2010 STAHUJ
Krajské kolo v orientačním běhu ZŠ a SŠHavířov19.5.2010 STAHUJ
Krajské kolo v kopané chlapců SŠFrýdek-Místek18.5.2010 STAHUJ
Krajské finále v minifotbalu ZŠOpava13.5.2010 STAHUJ
Krajské finále McDonald's Cup 2009/2010 ZŠOstrava11.5.2010 STAHUJ
ROZPIS
Republikové finále Poháru AŠSK "O nejlepší pohybovou skladbu" ZŠ a SŠOpava26.-27.4.10 STAHUJ
POZVÁNKA
Krajské kolo ve futsalu chlapců SŠFrýdek-Místek22.4.2010 STAHUJ
Krajské kolo v basketbalu chlapců SŠKrnov20.4.2010 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek SŠČeský Těšín20.4.2010 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu chlapců IV.kat. ZŠOpava14.4.2010 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek III.kat. ZŠPříbor7.4.2010 STAHUJ
Krajské kolo v basketbalu žáků ZŠHavířov7.4.2010 STAHUJ
Krajské kolo soutěže "O nejlepší pohybovou skladbu" žáků ZŠ a SŠHavířov8.4.2010 STAHUJ
Krajské kolo v silovém čtyřboji žáků ZŠ a SŠFrýdek-Místek8.4.2010 STAHUJ
Krajské kolo ve sportovní gymnastice žáků ZŠ a SŠFrýdek-Místek31.3.2010 STAHUJ
Krajské finále v basketbalu dívek ZŠPříbor24.3.2010 STAHUJ
Krajské kolo v házené chlapců ZŠFrýdek-Místek18.3.2010 STAHUJ
Krajské kolo ve šplhu žáků ZŠ a SŠFrýdek-Místek16.3.2010 STAHUJ
Krajské finále v alpských a běžeckých disciplínách žáků ZŠ a SŠVrbno p.P.23.2.2010 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu ZŠOpava23.2.2010 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců 6.a 7.r.ZŠKopřivnice12.2.2010 STAHUJ
Předběžný rozpis sportovní gymnastiky ZŠrozpisrozpis STAHUJ
SESTAVY
Krajské finále ve florbalu dívek 6.a 7.r.ZŠPaskov11.2.2010 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců SŠHavířov27.1.2010 STAHUJ
Krajské kolo ve florbalu dívek SŠPaskov26.1.2010 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu chlapců 8.a 9.r.ZŠKopřivnice26.1.2010 STAHUJ
Krajské finále ve florbalu dívek 8.a 9.r.ZŠKopřivnice21.1.2010 STAHUJ
Krajské kolo v plavání žáků ZŠ a SŠKarviná15.12.2009 STAHUJ
Krajské finále v halové kopané chlapců ZŠBílovec16.12.2009 STAHUJ
Krajské kolo v házené SŠFrýdek-Místek15.12.2009 STAHUJ
Krajské finále ve volejbalu dívek SŠNový Jičín10.12.2009 STAHUJ
Krajské kolo ve volejbalu chlapců SŠOpava10.12.2009 STAHUJ
Krajské finále soutěže Teamgym junior ZŠ a SŠOpava14.11.2009 STAHUJ
Krajské finále ve stolním tenisu SŠOpava20.10.2009 STAHUJ
Krajské kolo v přespolním běhu ZŠFrýdek-Místek7.10.2009 STAHUJ
Krajské kolo v přespolním běhu SŠFrýdek-Místek7.10.2009 STAHUJ
Krajské finále Corny 2009Opava30.9.2009 STAHUJ
KARTA


Přehled starších propozic za školní roky 2008/2009, 2007/2008 a dřívějších naleznete ZDE .